Піч чавунна Plamen Aria 8 кВт

влевовправо
- Готово до відправки
45 970 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч Plamen Aria від хорватського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку. Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для любителів справжного тепла у приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь. В якості палива, у печі Plamen Aria використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 350х420x260 мм, а також великими дверцятами, розміром – 300х350 мм.
- Номінальна потужність печі – 8 кВт
- ККД – до 82,1 %
- Обігріває кімнату, об’ємом – до 160 м³
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 118 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1001 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
- Ціна: 45 970 ₴
