Піч чавунна Plamen Nera 13 кВт

- Готово до відправки
59 950 ₴
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
Піч Plamen Nera від хорватського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку. Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь. Номінальна потужність печі – 13 кВт та ККД – до 80,5 %, дозволять їй обігрівати кімнату, об’ємом – до 240 м³.
Як паливо, у печі Plamen Nera використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 650х445x330 мм, а також великими дверцятами, розміром – 286х511 мм. На дверцятах розміщений зручний регулятор для подачі повітря в зону горіння, для більш ефективного горіння дров, піч обладнана системою вторинного допалу.
Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий попільник, звідки його можна швидко та зручно видалити, навіть під час горіння. Буржуйка виготовлена зі чавуну високої якості, пофарбована у чорний колір. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними.
Чавунне футерування печі - забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час, навіть після завершення процесу горіння. Дверцята печі Plamen Nera обладнані великим термостійким оглядовим склом.
Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату. Піч на дровах Plamen Nera під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 150 мм, зверху. Температура димових газів на виході з пічки становить – 318 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 13000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.5 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 130 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 168 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 1185 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
- Ціна: 59 950 ₴


