Люк оглядовий діаметром 315мм (А15) чорний

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 13192
400 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ревізійний люк полімерпіщаний встановлюється на гладку трубу ПВХ, діаметром 315 мм, для швидкого огляду вузлів водопостачання та каналізації.
ЛЮК Ø315 (А15)
- Номінальне навантаження, кН: 15
- Зовнішній розмір корпусу, d (мм): 340
- Висота корпусу, h (мм): 130
- Товщина кришки, h (мм): 60
- Діаметр кришки, d (мм): 310
- Лаз, d (мм): 24
- Загальна вага, кг: 7
Зони застосування:
- пішохідна зона
- тротуари
- подвір’я приватних будинків
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 340 мм |
| Висота корпусу люка | 130 мм |
| Діаметр кришки люка | 310 мм |
| Товщина кришки люка | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Ні |
| Вага кришки люка | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 400 ₴



