Душова кабіна Lidz Latwa 80x80

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 12125
9 500 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.LOW.GR зі склом тонованим товщиною 4 мм є стильним і компактним рішенням для малих ванних кімнат.
У комплект входить Душовий піддон Lidz KAPIELKA ST80x80x15, що забезпечує міцність та довговічність при використанні.
Цей набір ідеально підходить для тих, хто цінує елегантність та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Матеріал стінок | Скло |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1850 мм |
- Ціна: 9 500 ₴


