Гідробокс Glory 60 BF W 80х80х215 (низький піддон)

влевовправо
- Готово до відправки
14 750 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідромасажний бокс Glory 60 BF W 80х80х215 - це сучасний та функціональний аксесуар для вашої ванної кімнати, що поєднує в собі комфорт та розкіш. Завдяки своїй ергономічній конструкції та передовим технологіям, цей бокс забезпечить вам неперевершений відпочинок та розслаблення після важкого дня.
Розміри: 80 х 80 х 215 см
Матеріали: Високоякісний акрил, загартоване скло
Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Матеріал стінок | Скло |
| Колір профілю | Білий |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Висота піддону | 100 мм |
- Ціна: 14 750 ₴


