Котел газовий двоконтурний димохідний Airfel DigiFEL DUO 24 кВт

Газовий котел AIRFEL DigiFEL DUO 24 кВт (двоконтурний, monotermik)
Газовий котел AIRFEL DigiFEL DUO 24 кВт (двоконтурний, monotermik) має естетичний зовнішній вигляд, сучасний дизайн і чудово поєднується з інтер'єром сучасних житлових приміщень. Для зручності експлуатації газовий котел AIRFEL DigiFEL DUO 24 кВт оснащений висококонтрастним LCD-дисплеєм та автоматичною системою діагностики робочого стану агрегату.
Система безпеки має 13 датчиків, які повністю контролюють роботу газового котла AIRFEL. Пальник контуру опалення виконаний з якісної міді, а пластинчастий пальник контуру подачі гарячої води – з нержавіючої сталі.
З метою підвищення надійності застосовується електронне запалення та контроль іонізації полум'я. Газовий котел AIRFEL обладнаний надійною, практично безшумною тришвидкісною циркуляційною помпою з низьким енергоспоживанням. Завдяки можливості підключення додаткових пристроїв газові котли цієї серії можуть експлуатуватися з низькотемпературними системами теплої підлоги.
Переваги газового котла AIRFEL DigiFEL DUO 24 кВт:
- Високий ККД - 92,8%
- Сучасний дизайн, естетичний зовнішній вигляд
- Модуляція режимів роботи пальника з електронним запалюванням та контролем іонізації полум'я
- Можливість роботи на природному та зрідженому газі
- Digifel Duo - монотермічний казан
- Основний теплообмінник із міді
- Довговічний 3-швидкісний безшумний насос із низьким електроспоживанням
- Компактні розміри
- Клас електричного захисту IP X5D
- Функція самодіагностики
- Низька витрата газу
- Можливість підключення кімнатного термостата та зовнішнього датчика температури
- Можливість роботи на систему теплої підлоги
- Гарантія 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airfel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 25.6 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.52 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 92.8 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 108 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 бар |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 733 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 29 240 ₴




