Унітаз підвісний Vivia Brit 51х34,5х34 см

влевовправо
- Готово до відправки
5 600 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітази Vivia виготовлені з санітарного фарфору високої щільності, який має гладке і міцне склянисте покриття, через яке не проникає волога або бруд, а також бактерії.
Крім того, цей глазур захищає сантехніку від різних пошкоджень, як механічного характеру, так і впливу побутової хімії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 340 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
- Ціна: 5 600 ₴



