Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умови застосування циркуляційного насосу UPS PRO 25-6S/130:
- Робоча рідина: нев'язка, хімічно не агресивна, без волокнистих включень або механічних домішок
- Значення рН 8,5-9,5
- Максимальний робочий тиск 10 атм.
- Максимальна температура рідини, що перекачується +110 0С
- Максимальна температура довкілля +40 0С
Область застосування насосу UPS PRO 25-6S/130
Циркуляційні насоси призначені для перекачування робочих рідин у системах опалення закритого та відкритого типу, а також у системах кондиціювання з постійним об'ємом робочої рідини.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка статора
- Асинхронний двигун з короткозамкненим «мокрим» ротором закритого типу.
- Охолодження двигуна рідиною, що перекачується
- Три режими потужності
- Моноблочне виконання з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери із чавуну
- Робоче колесо із PES полімеру
- Провідний вал із високоякісної металокераміки
- Корпус статора з алюмінію
- Підшипники з керамографіту
- Сполучні гайки у комплекті
- Монтажна база 130 мм, 180 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 128 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Основні | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.93 кВт |
- Ціна: 1 700 ₴



