Насос поверхневий LIDER PKM 60 чавун 0.37кВт

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 9740
1 250 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхневий насос використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску в системах водопостачання приватних будинків і котеджів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Вихровий |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.3 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2.1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
- Ціна: 1 250 ₴


