Кухонна мийка гранітна Globus Lux MORAINE 600х470мм сірий металік

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка Globus Lux MORAINE 600х470мм сірий металік
Поверхня стійка до подряпин, впливу миючих засобів. Повністю підходить для харчових продуктів.
Мийка Globus Lux MORAINE представлена в різних колірних варіаціях (на вибір 11 кольорів). Колір не вимивається та зберігає стійкість до вигоряння.
Технічні характеристики:
- Модель: MORAINE
- Матеріал: Граніт
- Розмір: 600x470 мм
- Розмір чаші: 390x350 мм
- Глибина чаші: 220 мм
- Гарантія: 5 років
- Країна виробник: Україна
Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 470 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Довжина чаші мийки | 350 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 3 750 ₴




