Витяжний вентилятор Домовент -100 тиша

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 9070
950 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Домовент 100 Тиша обладнаний підшипниками та зворотним клапаном.
- Використовується для вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні.
- Споживання вбирається у 8 Вт, рівень шуму 35 дБА.
- Використовуються підшипники в електродвигуні, що збільшує термін служби, зменшує споживання
- Аеродинамічна форма крильчатки для зниження рівня шуму
- Зворотний клапан запобігає попаданню повітря з шахти при вимкненому вентиляторі
- Вбудований захист електродвигуна від перегріву
- Клас захисту IP44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Діаметр лопастей | 100 |
| Тип керування | Електронне |
| Пульт дистанційного керування | False |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
- Ціна: 950 ₴



