Витяжний вентилятор Домовент 100 С1

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 5165
460 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий витяжний вентилятор Домовент призначений для вентиляції побутових приміщень середнього об'єму та розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Корпус виконаний із безшумного ABS - пластику. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів чи дюбелів швидкого монтажу. Застосовується у вентиляційних шахтах чи повітроводах. Також обладнаний сіткою проти комах.
Для того, щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну, за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином: Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на кратне цьому приміщенню числу (К). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
|---|---|
| Кухня 6-8 | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардероб | 1,5 |
| Кладова | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
- Ціна: 460 ₴


