Контролер тиску електронний KOER KS-1
Топ

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 6544
1 350 ₴
+380 (67) 882-86-25
Співпраця/замовлення
- +380 (96) 009-40-23Співпраця/замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронні контролери тиску застосовуються для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійні тиск та тиск води в системі.
Функції:
Здійснюють автоматичне керування включенням та вимкненням електронасоса та, отже, подачею води з постійними тиском та витратою під час роботи електронасоса;
Захист від "сухого ходу" - після того як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійний витік, закінчилася вода в свердловині і т.д.) контролер через 8 - 10 секунд здійснить зупинку електронасоса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1.1 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 350 ₴
