Терморегулятор для газового котла NAVIN TGB-001W-3А з Wi-FIi

- Готово к отправке
- Код: 24-104273-8686
1 790 ₴
- +380 (96) 009-40-23Сотрудничество/заказ
Терморегулятор для газового котла NAVIN TGB-001W-3А — це сучасний програмований терморегулятор білого кольору з функцією Wi-Fi, призначений для керування газовими котлами. Термостат оснащений великим глянцевим сенсорним LCD-дисплеєм для зручності використання.
- Сенсорний LCD-дисплей з регульованою яскравістю підсвічування.
- Вбудований модуль Wi-Fi
- Віддалене керування: Tuya або Smart Life
- Голосове керування через Amazon Alexa, Google Home
- Тижневе програмування: 5+2 /6+1 / 7 днів
- Збереження даних при екстреному вимкненні
- Крок встановлення температури: 0,5°C
- Захист від дітей
Екран терморегулятора відображає всю необхідну інформацію для користувача (час, температуру, день тижня тощо). Завдяки наявності модуля Wi-Fi, термостат можна під'єднати до інтернету та синхронізувати з додатком на смартфоні (Smart life або Tuya). Це дозволяє дистанційно регулювати температуру, вмикати чи вимикати котел, змінювати налаштування та програмувати термостат з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Також Ви можете керувати пристроєм за допомогою голосу, адже розумний термостат працює з Alexa та Google Home Assistant.
Використання терморегулятора NAVIN з WiFi для керування газовим котлом дозволяє значно зменшити витрати на енергоносії завдяки точним налаштуванням і гнучкому розкладу роботи, а також забезпечує постійний віддалений контроль зі смартфона.
Монтаж термостата простий і виконується у квадратний підрозетник. У комплекті є детальна інструкція та схема підключення.
Корпус терморегулятора виконаний зі спеціального електротехнічного ABS-пластику, який зберігає свій колір та зовнішній вигляд під впливом сонячного світла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд: | NAVIN |
| Вес (кг) | 0.256 |
| Встановлення температури: | -5 - +60°C |
| Габарити (ВхШхГ), см: | 8.6х8.6х4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
| Датчик температуры | NTC |
| Діапазон відображення: | 0 - +51°C |
| Екран дисплея: | LCD |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | терморегулятор, гвинти кріплення, інструкція |
| Материал | ABS-пластик |
| Напряжение | AC95- 230В, 50/60Гц |
| Особенности | Бездротове керування, Вбудований таймер, Захист від дітей, Сенсорний екран |
| Назначение | Для котлів опалення |
| Рабочая среда | -5 - +50°C |
| Потребляемая мощность | <1 Вт |
| Стандарти електробезпеки: | GB14536. 1-2008 |
| Струм навантаження: | 3А |
| Тип установки | У розетку (Внутрішній) |
| Тип | Програмовані |
| Точность измерения температуры, ± | ±0.1°C |
- Цена: 1 790 ₴




