Центробежный насос TEKK HAUS JP 1350 L

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: 9969
4 429 ₴
+380 (67) 882-86-25
Сотрудничество/заказ
- +380 (96) 009-40-23Сотрудничество/заказ
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Центробіжний насос JP 1350 L, сфера застосування
Поверхневий відцентровий насос (самовсмоктувальний насос для колодязя) типу JP призначений для водопостачання будинків, присадибних ділянок, садів.
Насоси також можуть застосовуватися для:
– зрошення або поливу з ставків, річок, неглибоких свердловин, колодязів,
– подачі, перекачування, відкачування води з баків та резервуарів,
– відведення води із затоплених підвалів.
Насос може працювати в режимі самоусмоктування, наприклад: з неглибоких свердловин і колодязів, або в режимі забору води з відкритих резервуарів.
Насос гідрофор не повинен підключатися до системи центрального водопостачання.
Коротка технічна характеристика
-
- Максимальна потужність: 1350 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 60 m / 6.0 bar
- Продуктивність (максимальна): 60 l/h
- Глибина всмоктування (максимальна): 8 m
- Температура рідини (максимальна): 35 °C
- Вага: 13.9 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1″”
- Діаметр вихідного патрубка: 1″”
Двигун
- Асинхронний із короткозамкненим ротором, закритою конструкцією, із зовнішньою примусовою вентиляцією
- Клас ізоляції: В
- Однофазне виконання
- Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- Частота обертання: 2850 об/хв
Обмеження
- Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю
- Загальна мінералізація води не більше 1500 g/m³
- Показник рН 6,5 – 9,5
- Зміст механічних домішок не більше 100 g/m³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TEKK HAUS |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 13.9 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный напор | 60 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
- Цена: 4 429 ₴





