Центробіжний насос TEKK HAUS JP 1100 L

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: 9968
4 128 ₴
+380 (67) 882-86-25
Сотрудничество/заказ
- +380 (96) 009-40-23Сотрудничество/заказ
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування Центробіжний насос JP 1100 L
Поверхневий відцентровий насос (самовсмоктувальний насос для колодязя) типу JP призначений для водопостачання будинків, присадибних ділянок, садів.
Насоси також можуть застосовуватися для:
– зрошення або поливу з ставків, річок, неглибоких свердловин, колодязів,
– подачі, перекачування, відкачування води з баків та резервуарів,
– відведення води із затоплених підвалів.
Насос може працювати в режимі самоусмоктування, наприклад: з неглибоких свердловин і колодязів, або в режимі забору води з відкритих резервуарів.
Насос гідрофор не повинен підключатися до системи центрального водопостачання.
Коротка технічна характеристика
- Максимальна потужність: 1100 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 50 m / 5.0 bar
- Продуктивність (максимальна): 54 l/min
- Глибина всмоктування (максимальна): 8 m
- Температура рідини (максимальна): 35 °C
- Вага: 12.5 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1″
- Діаметр вихідного патрубка: 1″
Двигун
- Асинхронний із короткозамкненим ротором, закритою конструкцією, із зовнішньою примусовою вентиляцією
- Клас ізоляції: В
- Однофазне виконання
- Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- Частота обертання: 2850 об/хв
Обмеження
- Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю
- Загальна мінералізація води не більше 1500 g/m³
- Показник рН 6,5 – 9,5
- Зміст механічних домішок не більше 100 g/m³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TEKK HAUS |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 12.6 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный напор | 50 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Пропускная способность | 3.2 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
- Цена: 4 128 ₴





