Дренажно-фекальный насос TEKK HAUS SDF 1.1-13

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: 9997
4 988 ₴
+380 (67) 882-86-25
Сотрудничество/заказ
- +380 (96) 009-40-23Сотрудничество/заказ
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування Дренажно-фекальний насос SDF 1.1-13 TEKK HAUS
Дренажно-фекальний насос SDF 1.1-13 призначений для перекачування брудних вод та хімічно неагресивних рідин, в тому числі і з
вмістом намулу, побутових стоків, фекалій. Використовується для відкачування зі зливних колодязів, басейнів, підвалів, септиків.
Насос оснащений термозапобіжником для запобігання перегріву пристрою, поплавком, який автоматично відключає насос у разі
нестачі води та пультом із захистом від перенавантаження по струму.
Коротка технічна характеристика
- Номінальна потужність: 1100 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 13 m / 1.3 bar
- Максимальна продуктивність: 19000 l/h
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 14 kg
- Механічне ущільнення з масляною камерою збільшує термін служби до трьох разів
- Поплавковий вимикач
- Корпус із алюмінія, чавуну, EPDM
- Рівень залишкової рідини: 90 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 50мм / 2″
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TEKK HAUS |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 14 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 13 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Пропускная способность | 13 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 4 988 ₴



